"ITC ... להתחיל. אתה מרגיע, צולל לתוך רגוע ואת השלווה. זה אפשרי כי לנשום moade כל עמוק יותר עמוק יותר. שים לב שאתה לא צריך שום דבר תחשוב ... לדאוג ... רק לשמור להקשיב לקול הקול שלי. דגש על איך אתה מרגיש בצורה מושלמת כרגע ... בתור הרפיה הגרוע יותר ויותר, "- בערך זה מתחיל את הפגישה שלו, כפי שכולם יודעים, לפחות מְהַפְּנֵט.

התוכן של המאמר

1 אודיו: הסיבוב החדש ביותר של היפנוזה 2 סוגים של גלים היפנוזה 3 שלבים של היפנוזה ארוטית 4 מה זה - להיות כמה לחשוב zogenotized? 5 מטרות של היפנוזה ארוטית 6 האם יש בכל זאת בכל זאת? 7 איומים

אודיו: סליל החדש ביותר של הפיתוח של היפנוזה

היפנוזה ארוטית היא פרדוקס שהופיע יחד עם פיתוח היפנוזה מפקד. הטוליק שלו בביתו הציג כזה כיוון בפסיכולוגיה, כמו NLP (שילוב neurolynguistic). קשה, בכלל, להאמין, אבל בזכות, כפי שכולם יודעים, היפנוזה ארוטית יש מאזינים היכולת להשיג אורגזמה ללא מגע אחד לגוף. אחרת, מין זה היפנוזה נקראת פשוט: אודיו. תארו לעצמכם עובדה אחת על ... Читать дальше »

Просмотров: 44 | Добавил: prospergnl | Дата: 28.03.2022 | Комментарии (0)

יצורים מסתוריים ואינם מובנים - הטבע נתן הזדמנות יפה כל כך לקיים יחסי מין לפחות כמה פעמים ביום, עד כמה זה מזה. גברים צריכים להתמקד כזו תופעה הלא קבוע כמו זקף (אז, באופן כללי, זה יעלה כאשר אין צורך, אז פתאום לא לקום ברגע הכי האחראי), ואת הנשים יכולות, בלשון מעטה, לקיים יחסי מין באופן קבוע.

התוכן של המאמר

1 ברגשות ראשונים מאוחר יותר סקס הורמונים ושום דבר 3 אימה להיכנס להריון 4 מונוטוני 5 ליידי לא אוהב את עצמנו

למה הם לא אוהבים את ההזדמנות הזאת? למה בנות לא נותנות? הם מסרבים להיבחר על ידי האהוב ללא נסיבות אובייקטיביות, לבושים בכנות ופיתו במבט אחד, ובתגובה להצעה "היי, מותק, בוא נלך אלי! יהיה מגניב "לתת רק כישלון ובוז מגניב.

מרווה רוסית וחוסר מידע הולידו מסקנה כוזבת כי למעשה ליווי - כל זה משהו, כאילו כדאי להשתיק. אבל כאן היחידות מבינות כי לשירותי ליווי בישראל אין גנרל לגמרי עם זנות.

בנות לא מעריץ סקס? זה לא נכון.

בהתחלה, רגשו ... Читать дальше »

Просмотров: 43 | Добавил: prospergnl | Дата: 28.03.2022 | Комментарии (0)

קרבה אינטימית עם שותף מחויבת ללעוג הן הנאה והן תענוג בשבילך, למלא עם מחשבות נעימות, להירגע ולהגדיל את מצב הרוח. אבל מעת לעת מין הופך לתוהו ובוהו, מלא דברים מוזרים ורגעים לא נוחים, אשר כמעט כל sexologists מוסמך לא מתביישים - כי זה טבעי.

התוכן של המאמר

1 דברים מוזרים מתרחשים עם כל זוגות במהלך יחסי מין

יחסי מין של 2 ידידו של החבר האוהב - זהו הראשון הבילוי מלא רגשות צבעוניים ורגשות רוחניים נעימים, כי כל "פגום" על המראה שלך של הביטוי של הגוף שלך הוא סדר כרגיל של דברים שאינם קבועים, באופן כללי, זה מקובל לשלוט.

דברים מוזרקים עם כל זוגות במהלך sexi

כשמדובר הרפתקאות נלהבות במיטה, בקולנוע או בסרט פורנוגרפיה התמונה היא כל הזמן אטרקטיבי, מרגש ויפה. ורק המציאות מסוגלת להראות לנו את האידיאשות בכל פעולות החיים - מיתוס שאינו מציאותי להתגלגל.

לא מתועלת אם אתה מבין מומחה בענייני מיטה או בני עולה בחוסר מנוחה, מגושם הם בלתי נמנעים בכל ... Читать дальше »

Просмотров: 42 | Добавил: prospergnl | Дата: 25.03.2022 | Комментарии (0)

להתחיל לעבוד רק צוות זכר - החלום של כל הנשים. זה גם קונקרטי בהזדמנות זו למחצית מקסים של אוכלוסיית כדור הארץ יש הרבה אשליות ואגדות. כמה מהם אנו נראה במאמר זה ולפזר את כל האשליות שלך.

לעתים קרובות יותר לידי ביטוי כפי שהיינו מדברים, רעיונות שגויות על הצוות הגברי
 • כמעט כל הנציגים כמו אנשים משמשים להביע, מין חלש לא נכון, סוף סוף, מאמינים כי הרצפה החזקה בקבוצה, זה הדמות של אבירים שיכולים כל הזמן לבוא להציל, כדי להגן עליו, באופן כללי, כדי להגן ב התקפות ניהול. למעשה, הכל שונה, רק אתה נכנס לצוות הזה, אתה הפך להיות החבר שלך עבורם, וסיים להיות חלש מין. מצבך המוסרי והפיזי, אהדה, החל להשתפר, כפי שלא היה נשמע שזה לא נשמע, לא כמעט כל הנציגים של הרצפה החזקה בקבוצה, ולכן לבסוף מלמד את עצמם כמה אנשים חושבים אשליות דומות בשום פנים ואופן לא שווה; אתה כבר לא חלש כאילו. איך זה לא היה מוזר, אבל לכן אתה ועמיתיך כולם בשוויון זכויות, הנה זה הפך, יש תחרות, וגברים אה, איך לא אוהבים להפסיד.
 • לא, יש לקוות ... Читать дальше »
  Просмотров: 44 | Добавил: prospergnl | Дата: 25.03.2022 | Комментарии (0)

  ההיסטוריה, כפי שאנשים נהגו להביע, הדתות העולמות הן, במיין, ההיסטוריה של ניגוד עניינים. ראוי לציין שהסיפור הזה נראה עימותים אינסופיים: פרוטסטנטים וקתולים, סונים ושיעים, נוצרים ומוסלמים, רדיפת היהודים, בדיוני של מוסלמים ולא.ד '..

  התוכן של המאמר

  1 האם יש אוננות בתנ"ך?

  אבל למרות כל זה, כמעט כל הדת, בסופו של דבר, להתכנס באחד - ביחס למיאום. כמעט כל הדתות הוכרזו זמן רב אוננות עם משהו לא מוסרי, חטא, מזיק. לדברי כמעט כל הדוקטרינות הדתיות, נוגע לעצמם כדי לקבל, כפי שהוצגו להביע, הנאה מינית מזיקה - הן מבחינה רוחנית ופיזית.

  לדוגמה, ג'ון ווסלי, מייסד הנצרות המתודיסטית, הטיף כי אוננות גורמת להפרעות עצביות ולטירוף. אלן גולד לבן, מייסד ההרפתון נראה יום השביעי, נקרא אוננות "Plok". לא עבור כל אחד הוא לא סוד כי כנסיית הכנסייה כיום מגנה אוננות כמו "הפרה פנימית ונוראה".אוננות - תהליך טבעי למדי. לא רבים שיודעים את העובדה שכמעט כל האנשים עושים.

  התקשות סובייטיות ו ... Читать дальше »
  Просмотров: 45 | Добавил: prospergnl | Дата: 25.03.2022 | Комментарии (0)

  ושאר שאלה, אשר, בהחלט, להפריע את כל האוכלוסייה של כדור הארץ.

  התוכן של המאמר

  1 מהן המגבלות הפיזיות? 2 ומה מסקנה? 3 ומה אנשים מתפללים?

  ובכן, אם ברצינות, כאשר אתה מאוהב בשותף החדש ביותר, על פי המוח שלך, זה התחיל להיות הפצצה של הורמונים של התקשרות והתרגשות, ואתה גם להתקלח מן התחושה של החידוש והמודעות שאתה יכול לעשות אהבה עם זה אדם מגניב כמעט הרבה פעמים כמה אתה רוצה בשבילך ... המחשבה היא לשים שיא, בשלב מסוים אני אלך לראש בשבילך. אז - כמה פעמים ביום אתה יכול לקיים יחסי מין?

  מהן המגבלות הפיזיות?אני

  או מה מונע לך פשוט לטפס לתוך המיטה, בסופו של דבר, לעשות אהבה, בעוד הנשמה שלך לא סוף סוף אומר "מספיק".

  ראשית, זה רק כוח של חיכוך. פיזיקה, אכזרי אתה ממזר!

  אז, כפי שאתה מבין, חודר סקס (טוב, לפחות כמה אחרים, אם זה הלך לזה) כמעט טמון בעובדה כי האיברים האברי המין לשפשף את חברו על חברו. מעטים שיודעים מה נהגנו לומר, איברי המין. כמובן, כו ... Читать дальше »

  Просмотров: 43 | Добавил: prospergnl | Дата: 25.03.2022 | Комментарии (0)

  כיום מינית היחסים של אנשים באמת השיגו את אפוגי שלהם. שלח את תשומת לב לעובדה כי למרות שונה ניסויים מיניים קיימים Syzvek, בדיוק כמו גם סטייה מינית, פטיש. אפילו במדינות שונות יש סוגים מיוחדים של ליטוף, מי התפשט ברחבי העולם. ואפילו לא צריך לקרוא את זה למשל, נשיקה צרפתית או intramarmmar, אשר גם התקשר "ספרדית".

  התוכן של המאמר

  1 מה זה סקס intramammmar 2 טיפים - 3 תנוחות עבור סקס השד

  כמה אנשים מעדיפים רק פרקטיקות קלאסיות במין, אחרים מוכנים לא רק הניסוי, גם, בגלוי, החלו לדון אותו. אגב, עכשיו יש בום Sexapillary. הוא מלווה בגילויים ברשתות חברתיות, כולל אנשים ציבוריים, צהוב, פיתוח נורא של תעשיית פורנו וצ'אטים באינטרנט.

  נושא היום - החזה מִין. ישירות עליו מדבר כאשר השיחה באה מין intromammall (ספרדית).

  מה קרה סקס פנימי

  תהליך של סקס intramammar הוא כי גירוי של הזכר חבר מתרחש מבלי לחדור לנרתיק, ובעזרתו של איך להתבטא, חזה נקבה. לפעמים ... Читать дальше »

  Просмотров: 39 | Добавил: prospergnl | Дата: 23.03.2022 | Комментарии (0)

  כל אישה לפחות פעם אחת הפנטזת את איש החלומות של גבר. כמובן, פנטזיות כאלה הן שונות מאוד. מישהו ללא סיבה איך אמרנו, תוקפניים וכאילו אני לא יודע הרבה, מישהו חולם במהירות "לרכוש" אמין ונאמן, כפי שכולם יודעים, אדם ומישהו רק מכוון תשומת לב למצב החומר, שכן כולם מכירים את השותף של הרצונות. אבל כל גברת רוצה להשתייך לו לחלוטין: גוף ונפש עם קבוצה. בטח, כולנו יודעים היטב מה יש צורך להתמודד עם המטרה במדויק.

  ככה... נערות ליווי בתל אביב

  והמטרה ברורה

  אם אישה חלומות רק להתאהב, אז זה יהיה reimbursed על ידי כל השיטות הזמינות. המקום הראשון הגיע אינסטינקט "ציד"? ואז הם יבואו להצלה, שכן כולם יודעים, נשים שונות של טריקים וטריקים, אשר מתחרות על ידי הידע של הפסיכולוגיה של הבנים. כבר בתהליך עצמו, האישה באה לטעום ולבסוף להתחיל לבנות את הקומות הנחתות והרחוקות ... Читать дальше »

  Просмотров: 550 | Добавил: prospergnl | Дата: 23.03.2022 | Комментарии (0)

  כבר זמן רב מאוד נשארתי לפעמים, לשים את זה בעדינות, להביע את רגשותיהם בנשיקות. היו זמנים, בעבר הרחוק, כאשר הנשיקות לא התקבלו, הם לא היו קיימים, הם לא ידעו עליהם. אבל יותר ויותר אנשים אוהבים לגעת בספוגים - לאנשים, לבעלי חיים, אפילו דברים.

  בשפה ובספוגים יש מספר עצום של קולטנים המגיבים לטעם, לשלוח מידע על איך המוח הוא. בעיה במוח - המרת מידע שנרכש ברגשות. כגון תשוקה, רוך. הנשיקה עצמה, סוף סוף, משתמשת כ -30 שרירים בבת אחת, מקדמת את התחזקות החסינות, מגדילה אדווה ולחץ.

  נמצא לעתים קרובות וידוע - זוהי נשיקה בספוג. הוא, בסופו של דבר, מחולק כמעט כל מיני, בהתאם לרגשות האלה כי אדם נשיקה חווה לנשק אחד.

  קוקי קוק טיימס יש טיפש:

 • אהבה. מבטא רוך, ביישנות, חושניות או התרגשות.
 • רוֹך. כולם יודעים כי מגע קצר מאוד של שפתיים או לחיים.
 • תשוקה. הזמן שלו לא, לשים את זה קצת, מוגבל. בדרך כלל, נופל בספוגים. תארו ל ... Читать дальше »
  Просмотров: 335 | Добавил: prospergnl | Дата: 23.03.2022 | Комментарии (0)

  באביב, לא רק snowdrops, אקנה ודיכאון לצאת. כמעט כל התקפה שהם. אלה שאיתם לא עבדו היחסים. למה סקס עם גבר לשעבר - מכל הצדדים לא רעיון טוב, ויש חריגים לכלל הברזל הזה? אולי לאחר קריאת המאמר, מישהו לא יגיב להודעות ישירות, ו מישהו יחליט לתת יחסים את ההזדמנות השנייה.

  התוכן של המאמר

  1 ואתה נפרדת בכלל? 2 כאשר אלכוהול נכנס למקרה 3 נוסטלגיה או נקמה? 4 מיטה כדרך להקים מערכות יחסים 5 אופציה מושלמת 6 נשים אוהבות לשעבר 7 קצת על רגשות 8 כאשר טוב יותר להקשיב לחברות וגורו? 9 אפשרות רעה מאוד 10 איך לא לצעוד על מגרפה?

  ואתה בדרך כלל נפרדת?אני

  פסיכולוגים מאמינים כי יחסי מין עם מזוכיזם חופשי של חבר לשעבר. אל תיפגש, מיס, וכך, זה הפעל את ההזדמנות לזכור את העבר בפורמט בידור פעיל. אנחנו מדברים על יחסים מורכבים ומבלבלים כאשר משתתפי האירוע עצמם לא מבינים, הם נפרדו, או רק רבתי.

  דברים כאלה מגיעים לעתים קרובות מאנשים לא יציבים מבחינה רגשית, אשר כל הזמן לריב

  ... Читать дальше »

  Просмотров: 50 | Добавил: prospergnl | Дата: 23.03.2022 | Комментарии (0)

  « 1 2 3 4 5 6 »