16:00
העדפות מיניות של גברים

מה זה מיני העדפות גברים? יש דעה כי אישה אידיאלית מסוגלת לגמרי לספק גבר - זה בלונדינית ארוכת רגליים עם גדול חזה ושאבה. נראה שהכל ברור. זה נשאר בלתי מובן בלבד העובדה כי על שלושה מיליארד גברים על כדור הארץ איכשהו ליהנות, למרות שהם חיים עם בנות שאינן רלוונטיות להתקבל בדרך כלל. ואז מתברר שהסוד של המאהבת המושלמת ונוח במיטה של ​​הנערה טמון לחלוטין באחרת?

התוכן של המאמר

אמת או ... סטריאוטיפ? אבל למה? 3 קולנוע 4 ספרים 5 פורנוגרפיה 6 מגזינים 7 טעם וצבע .. 8 לא צריך להאמין! 9 דקות של אמת 10 חופש

ובכן, בואו ונראה! https://empress-escort.com/קטגוריה/%d7%a0%d7%a2%d7%a8%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%99%d7%95%d7%95%d7%99-%d7%91%d7%9e%d7%a8%d7%9b%d7%96/%d7%a0%d7%a2%d7%a8%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%99%d7%95%d7%95%d7%99-%d7%91%d7%aa%d7%9c-%d7%90%d7%91%d7%99%d7%91/

נכון או ... סטריאוטיפ?אני

כנראה מאז רגע של הופעתה של גברים התקשורת המונית מחצית האנושות לוחצת בהתמדה בתיאור הסטנדרטי של "אידיאלי נשים":

גבוה, חזק ירכיים, עם שיער בלונדיני עבה ועיניים כחולות, עם אלסטי גדול השד ואת השופע boo.

תמונה זו דואגת מהסרט לסרט, מפרסום בפרסום, מ קליפ ב קליפ עכשיו במשך שנים רבות, בעקביות להביא את ההכנסה למוצרים שלה.

אבל למה?2

אין ספק שאתה גם מכיר את הסטריאוטיפ הזה, ונראה אני כבר לא אכפת לך.

סטטיסטיקה, למשל, אומר כי 78% מהגברים מעדיפים יפהפיות שיער כהות של צמיחה קטנה כמו שותפים מיניים או לוויינים של החיים.

שירותי ליווי בישראל משולמים היטב. לעתים קרובות, לקוחות - צעירים מוצלחים, אלה המבקשים להופיע רווחי בחג, הליכה בהישג יד עם בחורה יפה. הכנסה זו די די, כך שזה לגמרי לכסות לחלוטין את האובייקטים הדרושים.

ואם יותר דווקא, אז:

62% מעדיפים את הרגלים; 16% מעדיפים ברונטיות ישירות.

גם כל יום את הדעה כי ברונטיות נבדלים על ידי נאמנות ואמינות בטווח הארוך יחסים שכבר יכולים להיחשב סיבה ראויה לבחירת כל נציג קומה חזקה.

הסרט 3

לקחת כמעט כל קולנוע הוליווד, ואתה תראה בלונדינית רומנטית בחברי הגיבור עדין. בלונדינית יופי רובם הבזיקו בציורים, כאובייקט של תאווה מינית: כמו נשים, פילגשים, חברות או יריבים של הדמויות הראשיות. ואת קו העלילה מוצרי סרט כאלה תמיד מגיע לנישואין.

ספרים 4

לנתח רומנים אהבה בחיפוש אחר "אישה אידיאלית" חֲסַר מַשְׁמָעוּת. ז'אנר זה של הספרות כתוב אך ורק עבור נשים נפלאות, לכן, שוויון שולט בו. הקורא ברונטית יהיה הרבה יותר נחמד, אם הגיבורה העיקרית היא ילדות כהות, שיער אדום שיער יעריכו אופי שיער, בלונדינית יציגו את עצמו במקום הגיבורה העיקרית של חיטה. זוהי טריק פסיכולוגי רגיל, לא יותר. זה בהחלט לא יכול להישפט על הרצונות המיניים של גבר.

פורנוגרפיה 5

מוזר, אבל שחקניות פורנו בלונדינית הם לא כל כך הרבה. ב הסטטיסטיקה העיקרית מציינות כי בגלילים הנצפים ביותר על כך אתרים מצולמים ברונטיות, Mulatto או נשים שחורות.

יומני 6

הדפסה להדפסה לקומה חזקות לא רחוק מאחור פורנוגרפיה בעניין זה. מהדורות הן בדרך כלל יותר פופולריות, כריכות אשר הם מתוחכמים mulatto או ברונטיות מאומנים.

טעם וצבע ... 7

מן האמור לעיל, אתה יכול לעשות מסקנה פשוטה: הופעת הנערה אינה ממלאת שום תפקיד בהעדפות הגבריות. הכל תלוי רק בטעמים של נציג אחד או אחר של חצי חזק אָדָם.

כאן לא מאמין!8

כל המהות של המיתוס על העדפות מיניות של גברים מצטמצם למאה האבן. באותם ימים רחוקים, רוב האנשים של מערות אנשים נראו מושכים מדי. וכן. כולם היו שיער כהה צפוף. מאוחר יותר, כאשר השבטים המאוכלסים באזורים הצפוניים של היבשת נפגש עם שבטים החיים במקומות חמים יותר, הם שמו לב כי האחרון ועור, ושיער, הרבה יותר מצית.

עד מהרה החלו השבטים להיות מעורבים זה עם זה, והצפון מאצ'ו החליט לשנות את "ברונטיות דהויות" בלונדינית חדשה, לא ידועה. שיער קל כל כך אצל נשים נעשה קשור למשהו מיוחד, שלא נפגש.

בהדרגה, דעות קדומות זו עברה לאמנות, ב פסיכולוגיה מינית, כמו גם בתחום של עסקי פרסום, שם זה gothes.

אמת דקה 9

הדבר היחיד שאפשר לומר בדיוק זה ראשו של האיש הוא אישה מועדפת.

ישראל היא בהחלט אין מקום לדעות קדומות כשמדובר בסוכנות ליווי. גברים מקומיים בעלי סטנדרטים מוסריים גבוהים. כולם מבינים כי בתורו ESK Strite רק מלווה את הלקוח באירוע, שומר את השיחה ואת ליווי ילדה בכיתה VIP הוא סימן של מעמד ציבורי.

זוהי אהבה שעושה אותו בברכה, ייחודי ורק בעיני גבר. ואז הוא מתחיל לשלם תשומת לב בדמותה, ועקרון מעניין מאוד עובד כאן.

אפילו שדיים בינוניים או ירכיים שופעות או לא בכלל התחת יכול מאוד לעורר גבר. אחרי הכל, הם שייכים לאשתו, כי מאוד, היחיד והאהוב.

חופש 10

זוהי אהבה לאישה, ביטחון וטיפול הדדי כדי לעזור לגבר קבל את ההנאה המקסימלית במיטה. גם גורמים אלה מועילים להשפיע על המצודה של אגרות החוב המשפחתיות ואת משך היחסים.

יש לזכור כי אנשים אינם מכוניות, ויצורים, בראשונה תור, חברתי, כל כך אמיתי העדפות גברים יהיו: טיפול, חום ואמון.

Просмотров: 1683 | Добавил: prospergnl | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar