23:42
תחת שבעת הטירות: מהו סקס מזיע אטרקטיבי כל כך

סקס הוא חלק מהחיים האנושיים, ובמקביל הטאבו הרגיל הוא עליו: למרות העובדה עם כל לוח מודעות פרסום, שחזה מביט בך, לקרוא את המין, כמו קודם, לא יתקבלו מאוד , לדוגמה.ראשית, חידוש עקרוני: לעתים קרובות זה מקום חדש שבו אתה עושה אהבה קדימה, רגשות חדשים, כי בעבר לא עשית אהבה עם פחד כי אתה יאלץ, תרגול חדש במיטה, ניסיון חדש, רגשות חדשים, דברים חדשים על את עצמך או את עצמך, כי אתה אף פעם לא יודע איך להגיב על מצב כזה עד שאנחנו עושים בו ישירות.כל הרגשות החדשים מחריפים, והם די נחמד, הם סוף סוף רוצים לחוות שוב ושוב. יתר על כן, איך אנשים התרגלו להביע, סקס מזיע קשה להתרגל ל: אדרנלין ישפיע על המוח אפילו במשך זמן רב, אתה לא סביר לבוא למחשבה "טוב, הם תפסו, בסופו של דבר, ללטף , נחנק משהו ", אם כן, ההשפעה החידוש יימשך זמן רב. לכן, סקס הוא למעשה יושב. https://romantik69.co.il/%d7%a0%d7%a2%d7%a8%d7%95%d7%aa-%d7%9c%d7%99%d7%95%d7%95%d7%99-%d7%91%d7%97%d7%95%d7%9c%d7%95%d7%9f/

1 שבעה אירועים על ידי איזה סקס מוסתר הוא כל כך אטרקטיבי

או Overpric (עדיין לא כל כך מתקדמים ומתקדמים, כביכול, כך שזה יהיה כל כך קל להיות, לשים לתוך המיטה שלך כמו המתקרב הראשון) - סקס מוסתר, ישנוני, כך שאף אחד לא נתן, טוב יותר עם סיכון שאכפת לך.

כאן אתה תדע למה סקס עם זר, סקס אנונימי, בסופו של דבר, יכול למשוך כך. ראוי לציין את מה שאתה צריך להגיד את זה? ובכן, ראשית, עדיף לפתות אנשים סביבך. זה מאוד ברור, שנית - מה אם אתה גם רוצה לחוות כך לדבר?

שבעה אירועים אשר סקס מוסתר הוא כל כך אטרקטיבי

מרגיש משחק.

זה כנראה הכי ניכר, ו 1 הדבר כי מכה על המוח, לכפות כך לדבר כדי לחוות את ההתרגשות, לעתים קרובות יותר מסיבי מאשר כאשר אתה פשוט לעשות אהבה בלי שום. אתה נראה בכמה מותחן מרגל, מיליטנטי, שם הגברת היא חברה סקסית של Superpion, והחבר שלה הוא שג'יימס בונד בחליפה שחורה מפתה.

אתה רוצה לשחק למשהו: במרגלים, באוהבים המתמרים תשוקה, בעוד בן הזוג שלהם בעבודה, במתבגרים שמנסים לא להיתפס הורים.

עמידות רוסית וא נכון של מידע הולידו דעה טעורה על העובדה כי הליווי הוא למעשה משהו, עם חבל, זה, העובדה הזאת לא בלויה. אבל כאן יש את המידע כי שירותי ליווי בישראל אין לגמרי יחד עם זנות.

כגון רובנו רגילים לומר, סכנת המשחקים מתברר, אדרנלין ריבוני. בתוספת מחברת פנטוזי, ואחרי הכל, כפי שכולם יודעים, רוב הרגשות המיניים שאנשים חווים אינם תלויים במגע, לא מרגשות פיזיים, כפי שכולם מובנים, כי בראש. לכן, למשל, כך, בסופו של דבר, ערימת תפקידים משחק תפקידים.

בנוסף, זה נופל לדמיין את עצמך כאילו אי-סיום לאנשים אחרים: אתה כבר לא רק דיאנה ודמיטרי, אתה מישהו שצריך להסתיר, אותו האלי, גיבורי, ילדים. וזה, זה הפך, כוחות איך אנשים התרגלו להביע, להסתכל על השותף בדרך חדשה, לראות אותו עוד יותר סקסית ומושכת - פעם, ושנית, מחריף רגשות, עושה פנטזיה, זה הפך לעבוד על שלם סליל. בנוסף, מין מוסתר לעתים קרובות הוא:

א) סקס עבור מהירות, כי אתה יכול סוף סוף להיתפס איך הרגע הוא התחיל, לפחות. במילים אחרות, אדרנלין מתחבר, שממנו פועל דם מהר יותר על הוורידים, הלב דופק חזק יותר, ואתה חווה פיזית יותר, איך אנשים רגילים להביע רגשות מסיביים.

ב) סקס יחד עם פחד להישאל, נתפס, אבל זה עדיין יידבר להלן.

טְרִיוּת.

החידוש עשוי בסופו של דבר לשחק 2 תכונות.

מישהו מעצבן, ומישהו, כפי שהוא הוקם, טאבו כזה ... מתברר, והם היכו אותו במשחקים מיניים.תוכן של סעיף דוגמה, סקס עם אנונימי.

שנית, אלה דברים חדשים על השותף שלך. אולי קודם לכן אתה אפילו, בסופו של דבר, לא היה צריך לחשוד שהוא אוהב כשל שכולנו מדברים, משחקי אדרנלין, וברגע שנחשף גם בשבילך בהחלט איך אנחנו מביעים, הצד החדש. ואתה נראה לעשות אהבה עם אדם אינספור שאינו מוכר לסוף, ואתה לא יודע איך הוא מתנהג, איך זה יגיב.

לדוגמה, אולי פתאום הוא תראה לך סוף סוף הצד הדומיננטי שלו, יהיה חד, וכך גם מחומם, גס או יתחיל לקצוץ במילה מלוכלכת באוזן - ואתה תמצא את זה בהפתעה שאתה לעזאזל!

חוֹפֶשׁ.

לעשות אהבה בחשאי, שבו אתה יכול לתפוס את זה - זה יהיה איכשהו להתווכח במידה מסוימת. זה איך לקפוץ עם מצנח או לעשות משהו אחר מסוכן (עבור כל אדם את מידת הסיכון שלך, אולי אתה עם מצנח, כפי שהתחלת, כל סוף שבוע לקפוץ): נראה שאני שיניתי שום דבר, אבל ב רגע שאתה יודע על עצמך, מה אתה יכול לעשות את זה - וזה גורם לך לנשום עמוק, מעל כדי לשמור על הראש שלך בביטחון יותר להסתכל לתוך הפנים של צרות.

אתה מבין: אני יכול.

שירותי ליווי בישראל משולמים היטב. לעתים קרובות, הקונים הם מוצלחים צעירים, זה שהם רוצים לזכות לנצח במבט אחד בחגיגה, הליכה עם יד עם אישה בהירה. הרווחים הזו די די, על מנת לכסות לחלוטין את כל זה הכרחי.

נראה שזה לא היה מפתיע, אבל ניסיתי את זה (או ניסה). בנוסף, אתה מתחיל להיות בלתי ראוי להסתכל על המיקום סביב ... מישהו סוף סוף נראה התרגשות: או אולי, כאן, באופן כללי, לחוות? והנה? ובואו לבדוק את רשימת הסימון ואנו לחצות? מה דעתך על סקס במטוס? בנוסף, אתה אוהב Zoniminate עם שני שותף עם שניהם לא מתאים ביותר עבור המקום הזה, בסופו של דבר, נפתח כזה ... חופש בתנועות!

שלב "אהבה".

האם תזכור איך נעוריה? איפה נפל - שם ומין. זה הרגיל, סטודנטים צעירים בדרך כלל אין מקום שבו אתה יכול להירגע, עם הטעם נראה לעשות אהבה.

זה בדרך כלל דירה של הורים של מישהו מן הצמד (ושם יש לך לחנוק את הצלילים עם כרית ולהתפלל שאמא ברגע אחד לא בא להציע לך patters עם תה), או קוטג '(יש אותו דבר) , או חבר של חברים (במהירות מהר, עד שהם חזרו!), או צד עבור אותם חברים, ושם זה בהחלט צריך לתרגל את כל האפשרויות של הנינג'ה.

אבל זה לעתים קרובות כמעט 1 אהבה, תקופה קנדי ​​קנו, כאשר הורמונים אהבה לארגן הפצצת שטיח אמיתי על המוח!

אז זה הפך, מתברר כי השלב הוא הכי הרבה, איך כולם יהיו אומללים, הנלהב ביותר, הרגשות הכנים ביותר קשורים ממהר. וכאשר אתה עושה אותם שוב - אתה כאילו אתה חוזר לסטודנטים רשלנית, בדחייה, כמו שאנשים נהגו לישון, הנלהב ביותר, כמו הרבה של yeze, נוועזות לעלות, רגשות רועדים, אפילו עכשיו אתה כבר לא עם אותו אדם, אבל המוח כן, רק זוכר את הקשר הזה באופן קבוע לשחזר את אותן רגשות.

תחושת הסיוט.

את הסיוט כך לדבר על המוח הוא בערך כמו עירור. יש אדרנלין נרחב, נשימה וקרנסינג של הפטפוט, את הטמפרטורה של הגוף עולה, הראש מסתובב, הרעד הופך את הגפיים - משהו מזכיר? סיוט ומין הוא שילוב מסורתי עבור כל אוהבי הבדיקות במיטה לא רק.

בנוסף, המניע של הטאבו עדיין הוסיף כאן: כמעט כל, זה הופך להיות מאוד העובדה שרובנו אומר שהם, בסופו של דבר, הם ללא הרף, כפי שאנו לא מסוגלים לדבר באופן בלתי חוקי. איך אנחנו הבעת, מבישה, משהו טאבו, שאינו מתקבל בחברה "הגונה", והם אוהבים, בסופו של דבר, מרגישים "ילד רע" (רע, כפי שאנו משמשים לקריאה, ילדה) או להיפך , מישהו, איך להתבטא, מסיבי, שכן הם מפרים, באופן כללי, את הכלל.

ניסויים.

ניסויים - זה הרבה מצוין. הם מעדכנים את העניינים, מוסיפים קצת חידוש ומהנה, מותר לדעת מהצד החדש כעצמם ולשותף, מאפשרים לך לחוות בדיוק איך נבלה את הזמן איתך, רגשות חדשים.

שייק זה, בגלל שאתה חווה משהו חדש לחלוטין, ואתה מבין שאתה בשימור, כי לידך - קרוב שלך אהוב, ואתה כנראה כל סוכם מראש כדי לא לשבור את שואבת של הגבול ולא לעשות שום גבול לא נעים. מכאן תחושת החידוש ובאותו זמן ..

מרגיש ליד.

כי, ראשית, שותפים מכירים אחד את השני טוב יותר. שנית, נראה שיש לך סוד קטן, אשר ידוע רק לך על ידי שניים, וזה, לשים את זה בעדינות, מביא קרוב יותר איך הסכנה נע הוא מסובך יחד, אפילו זה נראה הכי קטן.

Просмотров: 210 | Добавил: prospergnl | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar